המחזמר ג’רזי בויז

By on Dec 1, 2016

כרטיסים למחזמר ג’רזי בויז

המחזמר ג’רזי בויז ברודווי ניו יורק, כרטיסים למחזמר ג’רזי בויז בווסט אנד לונדון, כרטיסים להופעות והצגות הכי חמות בברודווי ניו יורק

ג’רזי בויז, אחד ממחזות הזמר המצליחים של ברודווי, שעלה לראשונה בשנת 2005, מושך אליו קהל רב מאד בשל המוסיקה המצוינת השזורה בו, בשל המשחק הנהדר וכמובן גם בשל הסיפור הכול כך מיוחד שמציג. ג’רזי בויז – Jersey Boys, שזכה בפרס הטוני בשנת 2006, כולל את המוסיקה הנהדרת, עליה אחראי בוב גאודיו, כולל את המילים שאותן כתב בוב קראו ואת הסיפור, המבוסס על הספר, שנכתב על ידי מרשל בריקמן וריק אליס.

כרטיסים למחזמר ג’רזי בויז בלונדון – הקישו כאן

כרטיסים למחזמר ג’רזי בויז בניו יורק – הקישו כאן

 Discount Jersey Boys tickets – Buy Jersey Boys tickets online

ג’רזי בויז – Jersey Boys –  ג’רזי בויז המחזמר בברודווי ניו יורק 2015-2016, כרטיסים למחזמר ג’רזי בויז בלונדון, ג’רזי בויז בניו יורק ברודווי, ג’רזי בויז בלונדון , כרטיסים ל Jersey Boys

ג'רזי בויז, ג'רסי בויס, ג'רסי בויז

סיפור הצלחה מיוחד במינו

ג’רזי בויז, בין מחזות הזמר המובילים והידועים, מבוסס על סיפורה של להקת הרוק הידועה בשנות השישים –  ארבע העונות (Four Seasons). המחזמר, שעלה לבימות ברודווי בשנת 2005, המשיך לסיור בינלאומי, והגיע עד ללונדון, ללאס וגאס, למלבורן, לסידני, לטורונטו ולשיקאגו. פרסי הטוני שלו, לרבות זה שניתן על הנגינה הטובה ביותר, ממחישים את הצלחתו העולמית של המחזמר הנהדר הזה ואת הסיבה מדוע הפך למוביל בין מחזות הזמר בניו יורק.

המחזמר מציג את סיפורם הדרמטי של חברי הלהקה, סיפור המסופר לקהל על ידי כל אחד מהם בנפרד, ובהתאם לראות עיניו. המחזמר מחולק לשתי מערכות, כשכל אחת מהן מציינת שני חלקים ביצירה המפורסמת “ארבע העונות” (אביב, קיץ, סתיו וחורף). המערכה הראשונה מתחילה באביב עם חבר הלהקה טומי דה ויטו, המתחיל לספר את סיפורה של הלהקה מראות עיניו, וממשיכה בקיץ, כשמגיע בוב גאודיו, המתכחש לסיפורו של טומי ומספר את הסיפור מזווית הראייה שלו. המערכה השנייה נפתחת בסתיו עם ניק מאסי וכשזו מסתיימת מגיע החורף, בו מספר את סיפור הלהקה פרנקי וואלי. הסצנה האחרונה של המחזמר נערכת בהיכל התהילה בשנת 1990, בה מודיע בוב קראו על איחודה של הלהקה המקורית בפעם האחרונה. בשלב זה מגיעים חברי הלהקה ועונים לשאלותיו של הקהל.

המחזמר המיוחד הזה, המציג את הצלחתם המסחררת של חבורת הבנים הצעירה, שהגיעה למעמד גבוה כל כך עוד לפני שמלאו לחבריה 30, משלב בתוכו את המוסיקה המצוינת שהפכה אותה למוכרת כל כך ואת הסיפור המרגש של חבריה. הצלחתה הבלתי רגילה של הלהקה, שמכרה מאות מיליוני עותקים ברחבי העולם, באה לידי ביטוי על במות ברודווי בזכות צוות השחקנים הכול כך מוכשר, כמו: ג’ון לוייד, בתפקיד פראנקי וואלי, כמו כריסטיאן הוף, בתפקיד טומי דה ויטו, כמו דניאל ריצ’ארד בתפקיד בוב גאודי וכמו רוברט ספנסר בתפקיד ניק מאסי.

אם אתם אוהבים מוסיקה, ומעוניינים לשמוע את סיפורה של חבורת הבנים מניו ג’רזי, שרצתה להצליח והגשימה חלום מהר יותר משציפתה, כדאי לכם להגיע אל המחזמר המקסים הזה. מדובר במחזמר שאורכו כשעתיים וחצי והוא מוצג על במות ברודווי ללא הפסקה. אם אתם מזדמנים לניו יורק ומעוניינים לבלות ערב מיוחד במינו, אל תפספסו את המחזמר הנהדר הזה. המוסיקה, העלילה והמשחק המצוין, הם אלה שהופכים אותו לכזה.

כרטיסים למחזמר ג’רזי בויז, כרטיסים להופעות והצגות הכי חמות בברודווי ניו יורק

מבחר ידיעות וכתבות בעולם על המחזמר ג’רזי בויז

הסבר קצר על ג’רסי בויז בוויקיפדיה, סקירה בניו יורק טיימס על המחזמר, דף הבית של המחזמר בברודווי

תגובות