יובל המבולבל הופעות

By on May 10, 2017

יובל המבולבל כרטיסים ולוח הופעות

יובל המבולבל  – להופעות הקישו כאן

 הלהיט מערוץ ״ הופ״ עכשיו ע ל הבמה בהצגה חדשה, מרהיבה ומדהימה עם כוכב הילדים מס׳ 1 של ישראל – יובל המבולבל.

יובל המבולבל הופעות

הצגה חדשה של כוכב הילדים יובל המבולבל. הצגה מוסיקלית, מצחיקה ורבת משתתפים עם סיפור עלילה מקורי בו שזורים מיטב השירים מה-הדי וי די החדש:”עולמו של יובל המבולבל ” לוח הופעות של יובל המבולבל:  ערים: באר-שבע, עכו, קרית גת, יהוד, נתניה, תל אביב, קיבוץ דורות, קרית שמונה, חולון, אילת, מודיעין, רכישת כרטיסים למופע יובל המבולבל הכרחית לילד בכל גיל. משך ההופעה של יובל המבולבל:  90 דקות כולל הפסקה, מומלץ לגילאים 2 ומעלה – הצגה חדשה לילדים  ולכל המשפחה של יובל המבולבל מר עגבנייה –

יובל המבולבל מר עגבניה הצגה להופעות וכרטיסים הקש כאן

יובל המבולבל היא סדרת טלוויזיה ישראלית המשודרת בערוץ הופ!. לאור ההצלחה הרבה של התוכנית, הוחלט להרחיב את הפורמט הקיים שלה. בסדרה זו לאחר שיובל המבולבל קיבל את החולצה עם הכוכב הוא מגיע לערוץ הופ עם חבר חדש בשם צי’פ וכל הזמן הוא מתבלבל. יובל המבולבל העלילה עוסקת בשכונה של הופ! בה יובל המבולבל חוזר לפה עם חבר חדש בשם צ’יפ, בכל פרק הוא מתבלבל ועושה טעויות אבל יחד עם צ’יפ הוא לומד לקח ממעשיו, בעונה השנייה צ’יפ ויובל שוב מתנהגים אותו דבר כמו בעונה הקודמת, בעונה השלישית הוחלט לשנות את הסדרה ולהביא דמויות חדשות ליובל אלא שצ’יפ מופיע בעונה זו רק בפרק יחיד והקול שלו השתנה, כשיובל יוצא אל החצר הוא פוגש את הילדים ושר איתם בכל פרק שיר אחד מתוך קלטות הילדים שלו.

יובל המבולבל מר עגבנייה היא ספין אוף נוסף של יובל המבולבל שמשודרת בערוץ הופ! משנת 2012. בזמן טיול יובל מוצא הודעה “דרוש עוזר לפרופסור פוקס” והוא מגיע למעבדה, שם הוא הופך לגיבור על חדש שאין לו כוחות מיוחדים אלא הוא עוזר לכל מי שנמצא בצרה (הוא יצר את מר עגבנייה) גיבור על שנוצר מעגבנייה, בסוף כל בעיה יובל משתמש בהמצאות של פוקס לפתירת הבעיה. העונה השלישית של הסדרה מכונה “הרפתקה בזמן אחר ” ובה יובל עוזר למספר דמויות מההיסטוריה באמצעות מכונת זמן שהפרופסור בנה .

 הופעות של יובל המבולבל – לכרטיסים ולוח הופעות הקש כאן

משתתפי ההצגה יובל המבולבל מר עגבניה

 • פרופסור פוקס (גיל וסרמן) – הגאון של המעבדה, ממציא המצאות שעוזרות ליובל.
 • יפית החיננית (לורן סביר) (עונות 1 ו-2)- ילדה יפה בעלת כובע גדול.
 • גל בלי מזל (אורי אוריין) (עונות 1 ו-2)- ילד שלעתים מסתבך בצרות.
 • שולה פרגנולה (גיל וסרמן) (עונות 1 ו-2)- שכנה מגושמת שגם לרוב מסתבכת בצרות.
 • קריין החדשות (אלי גלפרין) (עונות 1 ו-2)- הכתב של השכונה, בסוף כל כתבה הוא משגע את יובל ופוקס ואז מכבים אותו.
 • דן ההרפתקן (בן פרי) (עונה 2)- בחור הרפתקן שמנסה לאתגר את עצמו בדברים חדשים .
 • כתבת השטח (דקלה הדר) (עונה 3)- כתבת שמחליפה את קריין החדשות, מנחה את חדשות הזמן .
 • אמנון הקדמון (עמי סמולרצ’יק) (עונה 3)- איש מערות.
 • אדיר האביר (אמנון וולף) (עונה 3) -אביר מימי הביניים.
 • בוסבוסית הפרעונית השלישית (שרה קרפ) (עונה 3)- נסיכה ממצרים העתיקה.
 • מפל גועש (מיכל גבריאלוב) (עונה 3) -אינדיאנית מהמערב הפרוע.

כוכבי הסדרה יובל המבולבל (יובל שם טוב) : ילד מבולבל שאימו ואביו אמריקאים, קוראים לו כך בגלל שהוא משקר מתבלבל ועושה טעויות ובדיחות כל הזמן, הוא אומר כל מיני משפטים כמו “אווו” “שקשוקה” “קופסה מדבוחה” ולפעמים הוא נעשה יותר רציני והוא כבר שוכח את הבלבולים שלו. צ’יפ : שימפנזה בצבע כחול וחברו של יובל, לעתים הוא יותר רציני ולא מסכים להתבלבל עם יובל, אבל בכמה פרקים אחרים הוא כבר אוהב את הבלבולים של יובל. תיבת הדואר : תיבת דואר אדומה שמופיעה בכל סוף פרק (ולפעמים בכמה פרקים בסדרה) ואומרת ליובל את המשפט “יש לך מכתב פתח אותו עכשיו” כשיש מכתב מאיזה ילד, היא השתנתה לתיבת דואר אחרת ב”מועדון של יובל המבולבל”.

יובל המבולבל כוכב המשאלות – ולחבריו המתגוררים בשכונת “סביוני שמחה” יש חיים שמחים ומאושרים. מעל השכונה שלהם זורח כוכב-המשאלות. הוא מגשים לתושביה כל משאלה שרק ירצו. אבל השמחה והכיף נעלמים יום אחד, כאשר “לא-בא-לי” המרושע, מגיע כדי להרוס ולקלקל, יובל לוקח על עצמו להחזיר את חיי השכונה לנעימים, שלווים ובעיקר שמחים ויוצא למסע – בו הוא מחפש את חלקיו של כוכב המשאלות. “לא-בא-לי” האיש הרע לא מוותר כל כך מהר. הוא מנסה לעצור את יובל כדי שלא יוכל להרכיב את חלקי הכוכב. האם יצליח יובל המבולבל לחבר את כל חלקי הכוכב בלי להתבלבל? האם יובל יביס את “לא-בא-לי”? והאם תחזור השמחה לשכונת סביוני שמחה? בואו לגלות וליהנות בהצגה החדשה והשלישית במספר של יובל המבולבל, בה שזורים מיטב השירים היפים של יובל לצד שירים חדשים. יובל המבולבל מר עגבניה – להופעות הקש כאן

לוח הופעות של יובל המבולבל

 

קופת הכרטיסים !BRAVO – מכירת כרטיסים להופעות והצגות

תגובות

One Comment

 1. יובל המבולבל

  May 22, 2013 at 12:33 pm

  יובל המבולבל היא סדרת טלוויזיה ישראלית המשודרת בערוץ הופ!. לאור ההצלחה הרבה של התוכנית, הוחלט להרחיב את הפורמט הקיים שלה. בסדרה זו לאחר שיובל המבולבל קיבל את החולצה עם הכוכב הוא מגיע לערוץ הופ עם חבר חדש בשם צי’פ וכל הזמן הוא מתבלבל.

  העלילה עוסקת בשכונה של הופ בה יובל המבולבל חוזר לפה עם חבר חדש בשם צי’פ, בכל פרק הוא מתבלבל ועושה טעויות אבל יחד עם צ’יפ הוא לומד לקח ממעשיו, בעונה השנייה צ’יפ ויובל שוב מתנהגים אותו דבר כמו בעונה הקודמת, בעונה השלישית הוחלט לשנות את הסדרה ולהביא דמויות חדשות ליובל אלא שצ’יפ מופיע בעונה זו רק בפרק יחיד והקול שלו השתנה, כשיובל יוצא אל החצר הוא פוגש את הילדים ושר איתם בכל פרק שיר אחד מתוך הסרטים שלו.
  ויקיפדיה

You must be logged in to post a comment Login