כרטיסים להופעות בחו”ל

By on Mar 1, 2016

כרטיסים להופעות בחו”ל

הזמן כרטיסים להופעות והצגות בלונדון ובניו יורק,
הזמן כרטיסים למשחקי סכדורגל בספרד, כרטיסים למשחקים של ברצלונה וריאל מדריד
הזמן כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה, כרטיסים למשחקים של מנצ’סטר יונייטד, ארסנל ןליברפול

 כרטיסים להצגות בלונדון, הופעות בניו יורק, משחקים בחו”ל

  •  כרטיסים להצגות תיאטרון ומחזות זמר בחו”ל

כרטיסים להופעות בניו יורק – הקישו כאן  

כרטיסים להצגות בלונדון – הקישו כאן

  • כרטיסים להופעות חיות בלונדון

כרטיסים להופעות חיות בלונדון: הקישן כאן, או הקישו כאן

כרטיסים למשחקי ספורוט בחו”ל

כרטיסים למשחקים בארה”ב  – כרטיסים למשחקי NBA, כרטיסים למשחקי NFL, כרטיסים למשחקי NHL, כרטיסים למשחקי MLB, כרטיסים למשחקי NCAA 

כרטיסים למשחקים באירופה –  ליגת האלופות, משחקים באנגליה, משחקים בספרד


כרטיסים להופעות בחו”ל- בין רביץ לקרביץ

כאחד שמכור, לצער פקיד הבנק המסור שלי אריק, למוזיקה ובעיקר להופעות חיות של האמנים האהובים עלי, אני חייב לציין כי גם היום, בדמדומי שנת 2011 ותחילת שנת 2012, קיימים הבדלים עצומים בכל הקשור להפקה, למקצועיות ולמקצוענות שבין הופעות של זמרים ולהקות ישראליות מובילות בארץ לבין מופעים של אמנים בסדרי גודל דומים באירופה ובארה”ב. מספיק לראות את כמות הציוד המגיעה עם כל אמן בינלאומי שמגיע ארצה ואת רשימת ההרכבה המדויקת והמדוקדקת של כל רמקול ושל כל בורג על הבמה, על מנת להפנים כי אנו רחוקים עדיין מסטנדרטים של אמנים מחו”ל, והם לא חייבים להיות מסדר הגודל של יו 2, מדונה, בריטני ספירס או ליידי גאגא.

מכיוון שאני, כאמור, פריק לא קטן של מוזיקה, הרי שגם נושא רכישות כרטיסים להופעות בחו”ל אינו זר לי ואני כל פעם מתרשם מחדש מהדבר הזה שנקרא אינטרנט ומאפשר לי לראות, פיזית, את האולם שבו ייערך המופע, או את סידור מקומות העמידה באצטדיון הפתוח, ובדיוק היכן אני אמצא באם ארכוש כרטיס כזה או אחר. לרוב איני נוסע להופעות ולאירועים מוזיקליים בגפי, ובת זוגי, שהיא גם שותפתי לאהבה היקרה הזו, ושוב, אלף התנצלויות לחשבון הבנק שלנו, היא הפרטנרית המועדפת עלי. משום כך, אני נוהג לרכוש, מה שנקרא, חבילת אירוע, הכוללת, בנוסף לכרטיסי המופע, גם את הטיסות הלוך וחזור וגם את השהייה במלון למספר לילות הרצוי. חבילות אלו, לרוב, זולות יותר מאשר רכישה ספונטנית של טיסה וחיפוש אחר מקום לינה, במיוחד אם מדובר על אירועים גדולים, בסדר גודל של פסטיבלים, אז עולים מחירי הלינה והשהייה והמרחקים מהמלונות לאתרי האירוע עולים אף הם, מה שמחייב התניידות במוניות או במספר כלי תחבורה, דבר שמגדיל את ההוצאות הנוספות בעשרות אחוזים מעבר למה שהתכוונו להוציא.

עברו חלפו הימים, למזלנו, בהם רכישת כרטיסים להופעות בחו”ל, חייבו הגעה למדינת היעד, לעיר ולאתר המופע עצמו, רק כדי לגלות שכל הכרטיסים אזלו וכי הכרטיסים היחידים שמוצעים הם של הספסרים המוכרים כרטיסים זולים במקומות נידחים במחירי נדל”ן בפאתי ת”א. היום, הכרטיסים מחכים במעטפות סגורות וחתומות בקבלת המלון ליד מפתח החדר המחכה לנו לאחר שנרד מהטיסה שהוזמנה מראש, ואנו צריכים רק להמתין בסבלנות, למחוא כפיים ולחכות שההופעה תתחיל כבר.

קישורים מומלצים

לחץ כאן כדי חפש הופעה בברודווי

לחץ כאן כדי לקרוא  ביקורת תיאטרון על הופעות בניו יורק

לחץ כאן כדי לקרוא ביקורת תיאטרון על הצגות בלונדון

כרטיסים להופעות בחו”ל, הצגות בלונדון, הופעות בניו יורק, חבילות ספורט

 

תגובות

One Comment

  1. הצגות בלונדון

    Jul 28, 2011 at 10:11 pm

    קניית כרטיסים להצגות בלונדון, הזמנת כרטיםים להפעות בלונדון

You must be logged in to post a comment Login