כרטיסים להופעות והצגות ילדים

By on Dec 1, 2016

כרטיסים להופעות והצגות ילדים – להישאר צעירים לנצח


רק עכשיו, כשאני כבר אבא לילדות, אני מבין עד כמה התגעגעתי לתמימות, לשובבות ולאינפנטיליות המתוקה שלספרות הילדים ושל האגדות הנפלאות, שרובן ככולן הומחזו והפכו להצגות ולמופעי ילדים, חלקם אפילו מוצגים בתיאטראות רציניים ו”כבדים” כמו תיאטרון ירושלים, הקאמרי והבימה. כרטיסים להופעות והצגות ילדים נמכרים כל הזמן ונחטפים כמו לחמניות טריות על ידי הורים מותשים, המחפשים אחר שעה וחצי של שקט בגזרת הילד ועל ידי הילדים הנלהבים, הרואים בעיניים בוהקות כיצד הנסיכה היפהפייה מהסיפור קורמת עור וגידים והופכת לאמיתית ולמוחשית על הבמה וכיצד המכשפה הרעה והמפחידה מאוד מובסת, בדיוק כמו שהובטח בסיפורים לפני השינה.

אין דרך לתאר את המעלות ואת היתרונות שברכישת כרטיסים להופעות והצגות ילדים עבור הקשר המשפחתי מצד אחד ועבור הערכים והחינוך מצד שני, אלא דרך התנסות אישית בכך. הורה הצופה עם הילד במחזה או בהצגה יכול לדון איתו, באריכות ובאופן גלוי, בלקחים שעולים מתוך הסיפור והאגדה, במוסר השכל, בשאלות של טוב ורע ובכל מה שקשה להעביר לילד דרך סיפור, ויהיה הסיפור הטוב ביותר והמסקרן ביותר עלי אדמות. עבור ילדים, טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים ותמונה אחת טובה יותר מאלף מילים.

מאחר וכבר התנסיתי בהרבה מאוד הצגות והופעות לילדים, אני חייב לציין לטובה את אתר הזמנות הכרטיסים הנפלא ג’אסט א טיקטס  (רק כרטיסים) JustATickets.co.il, בו ניתן למצוא את הכל מכל וכל, מבחינת כרטיסים להופעות והצגות ילדים, פירוט מיקומים ותאריכים, רקע על ההצגה וכמובן, לאילו גילאים היא מתאימה, כי, יודע כל הורה, העניין קריטי ומשמעותי ביותר כאשר מדובר על ילדים חסרי סבלנות, אנרגטיים ובעלי קוצים במקום שבו נהוג לשבת. גם למבוגרים יותר יש מה לחפש באתר מבחינת אטרקציות, הופעות, הצגות ואירועי תרבות ברחבי הארץ, אך החוויה הנפלאה ביותר היא, כאמור, לבלות אחר צהריים בחברת הילדים המוקסמים מפיטר פן, שלגיה, החתול במגפיים או כל אגדה מופלאה אחרת. אי אפשר לסיים פוסט העוסק באירועי תרבות לילדים מבלי לציין גם את המופעים הפחות אגדתיים, אך הלא פחות מהפנטים של כוכבי הילדים למיניהם, וגם אותם אפשר למצוא ולאתר בקלות ובפשטות בגלישה קלילה לאתר JustATickets.co.il.

 

רשימת הצגות והופעות ילדים:

 

תגובות

You must be logged in to post a comment Login