חנוכה 2015 הצגות

By on Apr 8, 2015

כרטיסים למופעי חנוכה 2014 – למי שתרבות מדליקה אותו

כרטיסים להצגות חנוכה 2014, חנוכה 2014 מופעים, הצגות וארועים, חנוכה 2014 חל בתאריכים  16 לדצמבר 2014 עד 24 לדצמבר 2014

מתי יוצא חג החנוכה 2014? באיזה בתאריך מדליקים נר ראשון: נר ראשון מדליקים ב-16 בדצמבר2014, נר שמיני מדליקים ב – 24 לדצמבר

לרשימת כל ההופעות והצגות בחג החנוכה – הקש כאן

 • הצגת ילדים - גיבורי האור - הדור הבא

  הצגת ילדים – גיבורי האור – הדור הבא

  לילדים 2-8  – אסתי גינזבורג לראשונה על הבמות בהפקת חנוכה גדולה ומרהיבה בתפקיד הנסיכה חלומית. גיבורי האור, הדור הבא בהשתתפות: מיקי, רוי בוי וקופיקו. מחזמר ענק רב משתתפים לילדים ולכל המשפחה!

   תאריך:  – 
  ערים: בת ים, קיבוץ גבעת ברנר, אשקלון, אשדוד, תל אביב-יפו, ראשון לציון, קרית גת, הרצליה, קרית שמונה, בית שאן, נס ציונה, עפולה, מודיעין, חולון, כרמיאל, טבריה, פתח תקווה, נתניה, קיבוץ גן שמואל

  כרטיסים למכירה: מ־94 עד 134 ש״ח

 • "מפצח אגוזים - פנטזיה על הקרח"

  “מפצח אגוזים – פנטזיה על הקרח”

  לילדים מ־2 – האגדה הקסומה “מפצח אגוזים” מאת הופמן שמוכרת היטב ואהובה בכל העולם – לראשונה בישראל תהפוך למופע החלקה על הקרח מפתיע ועוצר נשימה. “האגדה על הקרח” תכלול את הקטעים הכי ידועים והכי אהובים מהבלט המפורסם “מפצח אגוזים”

  תאריך:  – 
  ערים: ראשון לציון, תל אביב-יפו, אשקלון, כרמיאל, נתניה, חיפה, באר שבע, רחובות, אשדוד, מודיעין

  כרטיסים למכירה: מ־104 עד 204 ש״ח

 • המסע הגדול של כספיון

  הצגת ילדים – המסע הגדול של כספיון

  לילדים  3-8 – הצגות ילדים – עפ”י ספרו של פאול קור. בעקבות ההצלחה הענקית של ההצגה כספיון, הפקת ההמשך יוצאת לדרך.

  תאריך:  – 
  ערים: נהריה, גבעתיים, כרמיאל, נתניה, דרום השרון – צומת הירקון, קיבוץ יגור, קיבוץ צרעה, קיבוץ גבעת ברנר, קרית שמונה, גני תקווה, מודיעין

  כרטיסים למכירה: מ־65 עד 74 ש״ח

  לרשימת כל ההופעות והצגות בחג החנוכה – הקש כאן

 • קרקס Y - אליסה בארץ הפלאות

  קרקס Y – אליסה בארץ הפלאות

  לילדים מ־4 עליסה בארץ הפלאות: פנטזיה וירטואוזית מדהימה! בהשראת הסיפור הנודע “אליסה בארץ הפלאות”המופע מזמין את הקהל לצאת להרפתקה מלאת צבע הומור ודמיון, אליס מהלכת בעולם פנטזיה מסתורית ופוגשת שלל דמויות: את כובען מטורף…

  תאריך:22/12/14 ערים:חיפה

  כרטיסים למכירה: 73 ש״ח

 • הצגת ילדים - שולם לעולם

  הצגת ילדים – שולם לעולם

  לילדים מ־4 – הצגה מוזיקלית, מלאת הומור, קסם והמצאות עם שירי הילדים הנפלאים של עוזי חיטמן

  תאריך:20/12/14  ערים: חיפה

לרשימת כל ההופעות והצגות בחג החנוכה – הקש כאן

לפעמים נדמה, וזה לא מצחיק בכלל, כי הסיבה שבגינה משתמשים היהודים בפח שמן אחד ומדליקים נרות בחנוכה היא אך ורק סיבה כלכלית הנובעת מכך שכל הפסטיבלים, הפסטיבלים, הצגות הילדים ומחזות הזמר האטרקטיביים ביותר מתקבצים לשבוע אחד שבו הכל מואר באור יקרות של כוכבים, סלבריטאים ותוכן שיווקי בלתי נדלה.

אין הורה לילדים, בגילאי 4 ומעלה, שלא חווה את החוויה הפנטסטית של רכישת כרטיסים להופעות בחנוכה עם החיפוש אחר מבצעים, קופונים, הנחות בוועד העובדים או ניצול נקודות אבודות בכרטיסי האשראי, חיפוש שמסתיים עם הגילוי המדהים שגם הנחה לרכישת כרטיסים להופעות בחנוכה משמעותה עדיין הזדקקות למיני הלוואת אקספרס מגורם מלווה כלשהו, פעולה שתוצאותיה ניכרות לעין עד לחגיגה הגדולה הבאה, הלא היא חופשת פסח הבלתי נגמרת.

ובכל זאת, למי שחשקה נפש ילדיו בקצת קולטורה ותרבות שכולה סוגה עילית בחג החנוכה, הרי שהקל והנוח ביותר לביצוע הרכישה ולמימוש האופציה הוא דרך אתר חברת JustATickets.co.il, שהיא השלוחה הישראלית של חברה בינלאומית לרכישות של כרטיסים ואישורי כניסה למופעים, קונצרטים, הצגות ואירועים בכל רחבי ארה”ב ואירופה, ונכון לחודשים האחרונים גם בישראל. הגלישה וההתמצאות באתר הם פשוטים וידידותיים לכל גולש, גם למי שלא מיומן בפעילות עסקית באינטרנט, וכל המידע הרלוונטי לגבי אירועים בחנוכה ולגבי אופציות של רכישת כרטיסים להופעות בחנוכה בולט לעין וקריא, כולל העלויות, שהן קצת פחות ידידותיות למשתמש, אך עדיין קריאות ובולטות לעין.

למרות כל האמור לעיל, אפשר למצוא, בעזרת אתר JustATickets.co.il גם פנינים אמיתיות למבוגרים בחג החנוכה. מופעים מוזיקליים, קונצרטים והופעות בלט מרהיבות הם גם כן חיזיון נפוץ ושגרתי במקומות רבים, המבינים כי החג סובב לא רק דרך ילדים אלא גם דרך ההורים והסבים, המעדיפים לבלות לילה בתוך סיר שמן רותח מאשר לראות עוד אחת מכוכבות ערוץ הילדים עושה חלטורה בתור דורותי או בת הים הקטנה. אם אתם תומכים באלו ובין אם אתם נמנים על אלו, אל תשכחו לתת לתרבות להדליק אתכם בחנוכה הקרוב ולאתר JustATickets.co.il להפוך את נס רכישת כרטיסים להופעות בחנוכה לנס גדול.

תגובות

You must be logged in to post a comment Login