כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה

By on Nov 30, 2016

 כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה

כרטיסים למשחקים של ארסנל, כרטיסים לצ’לסי, כרטיסים למשחקי כדורגל של מנצ’סטר יונייטד, ליברפול, כרטיסים לליגת האלופות

כרטיסים לליגה האנגלית – צ’לסי, ארסנל, ליברפול ומנצ’סטר יונייטד –  הקישו כאן לחיפוש כרטיסים פנויים למשחקי הליגה האנגלית

כרטיסים לליגה האנגלית, כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה

כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה

אחד מהציטוטים המפורסמים ביותר הקשורים לכדורגל היה הוא זה של משה סיני, שחקן הפועל תל אביב לשעבר שנשאל בראיון לערוץ הראשון בשנת 1981 מה התחביבים שלו מעבר לכדורגל והוא ענה “כדורגל אנגלי”. אין ספק כי עד לשנים האחרונות, אז נחשף הציבור הישראלי לעולם ומלואו של ליגות כדורגל מאירופה ומרחבי העולם, ניצב הכדורגל האנגלי במרום תחום ההתעניינות של אוהד הכדורגל הישראלי הממוצע, קצת אחרי האהדה לקבוצה הישראלית ולנבחרת. השמות הגדולים של שנות ה-60, ה-70, ה-80 ורוב שנות ה-90 היו, לרוב, שמות שחקני ליברפול, מנצ’סטר יונייטד, ארסנל, טוטנהאם ושאר קבוצות הליגה האנגלית הראשונה ואילו רק מתי מעט משאר שחקני קבוצות הפאר האירופאיות היו מוכרים ומפורסמים כמוהם בישראל. ועדיין, אולי בזכות המסורת, אולי בזכות האטרקטיביות של לונדון והסיילים שלה ומעל לכל, כנראה בזכות הכדורגל המצוין והאיכותי, האינטנסיביות של המשחקים והקלאסה של האצטדיונים ושל האוהדים הנאמנים, נוהרים אוהדי כדורגל רבים למשחקי חג המולד באנגליה ולמשחקים גדולים אחרים הנערכים באי הבריטי.

כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה הם אף פעם לא רק לשם המשחק עצמו, כפי שיעיד כל מי שחווה ביקור במשחק של ליברפול באנפילד המפורסם עם יציע הקופ המדהים והמרטיט ועם שירת ה”לעולם לא תצעדי לבד” של עשרות אלפי אוהדים מסורים, כל מי שנכנס לפאב מקומי במנצ’סטר לפני שניגש למקומו באצטדיון “אולד טראפורד” וניסה למצוא את פרצופו הכועס תמידית של סר אלכס פרגוסון ובעיקר מי שמבוגר דיו לזכור את אצטדיונה המונומנטאלי של ארסנל, הייבורי, לפני שנהרס והוסב לפרויקט מגורים בשם “פארק הייבורי”.

מולדת הכדורגל, כפי שגם האנגלים נוהגים לקרוא לעצמם, מעולם לא מאכזבת את אוהדיה הניטראליים ואת אלו המעדיפים לראות תחרותיות ופייר פליי קשוח על פני הדומיננטיות הדו ראשית של הכדורגל הספרדי או הפיזיות הרובוטית של הכדורגל האיטלקי, גם מבחינת מתח, מספקת הליגה האנגלית לאלו הרוכשים כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליה, את הסרט הטוב ביותר ולרוב לא נקבעות האלופה, הקבוצות המדורגות לגביעי אירופה השונים והיורדות, עד למחזורים האחרונים ממש ועד לשריקת הסיום של הדקה ה-90 במשחק האחרון.

חפש כרטיסים פנויים למשחקי הליגה האנגלית


כרטיסים למשחקי כדורגל באנגליהכרטיסים לארסנל, כרטיסים לצ’לסי, כרטיסים למנצ’סטר יונייטד, כרטיסים לליברפול

תגובות