לורד אוף דה דאנס

By on Dec 1, 2016

לכרטיסים ולוח הופעות של לורד אוף דה דאנס הקישו כאן

 

לורד אוף דה דאנס בישראל כרטיסים 2016 - 2017

 לורד אוף דה דאנס בישראל –   לורד אוף דה דאנס חוגגים 20 שנה

מופע חוגגים 20 שנה של  (לורד אוף דה דאנס) הגרסה החדשה של מופע המחול המצליח בכל הזמנים מגיע לישראל לסיבוב הופעת ארצי בחודש דצמבר

תאריך: 13.12.2016 ערים: ירושלים  – כרטיסים למכירה – הקישו כאן

לכרטיסים ולוח הופעות של לורד אוף דה דאנס הקישו כאן

 

לורד אוף דה דאנס – Lord of the Dance  הוא מופע מחול ומחזמר בעל יסודות איריים מסורתיים. מייקל פלטלי הוא היוצר, הכוריאוגרף והמפיק של המופע, ורונאן הארדימן הלחין את המוזיקה.

מייקל פלטלי זכה להכרה בעקבות השתתפותו במופע ריברדאנס, אך עזב בשנת 1995 בשל חילוקי דעות מקצועיים והחליט להפיק מופע משלו: “לורד אוף דה דאנס”. פלטלי עבד על המופע במשך כשישה חודשים. בין 28 ביוני ל-1 ביולי 1996 נערכו מספר הופעות שאיפשרו הצצה מוקדמת לקטעי המופע, והופעת הבכורה הרשמית הייתה ב-2 ביולי.

המופע הוצג במשך 11 שנים בלמעלה מ67 מדינות בהשתתפותם של למעלה מ-100 מליון צופים.

עלילת המופע עוסקת בלורד אוף דה דאנס, הנלחם ביריבו האפל “דון דורצ’ה” כדי למנוע ממנו להשתלט על “כוכב הלכת אירלנד”. הלורד אוף דה דאנס מביס את הלורד האפל. במקביל נלחמת עלמה אירית צעירה על לבו של לורד אוף דה דאנס כנגד מוריאן המפתה, קרב המסמל את המאבק בין אהבה לתשוקה. העלילה מבוססת בעיקרה על פולקלור אירי.

לכרטיסים ולוח הופעות של לורד אוף דה דאנס הקישו כאן

 

ארכיון הופעות

 

 

 לורד אוף דה דאנס 2016 Lord of The Dance

כרטיסים למופע המרהיב של לורד אוף דה דאנס בישראל! – הקישו כאן להזמנת כרטיסים

המופע החדש, לורד אוף דה דאנס Lord Of The Dance הוא מופע מרהיב של מיטב רקדני המחול האירי ובניצוחו של הבמאי האגדי מייקל פלטלי. המופע מגיע לישראל עם למעלה מ 40 רקדנים, תפאורה מהממת, תאורה מרהיבה ותלבושות ססגוניות של מיטב המעצבים בעולם וגורמים לצופים במופע לחוויה מהממת ובעלת עוצמה. מייקל פלטלי הוא רקדן, כוריאוגרף, חלילן, סופר ומנחה טלוויזיה אמריקאי ממוצא אירי, אשר נודע בעולם כיוצר הופעות המחול “ריברדאנס”, “לורד אוף דה דאנס”, “פיט אוף פליימז” ו”סלטיק טייגר”.  המופע לורד אוף דה דאנס  מגולל סיפור אגדה אירית קלאסית של מלחמת הטוב ברע, זוכה לשבחים בכל העולם, ומותאם במיוחד לאולמות “ARENA” דוגמת וומבלי בלונדון, מה שהופך את חוויית הצפייה במופע לעוצמתית ומרגשת במיוחד, לורד אוף דה דאנס זוכה להצלחה אדירה בעולם ושוברת שיאי מכירות בכל שנה מחדש.

רקע כללי על המופע לורד אוף דה דאנס – Lord of the Dance: לורד אוף דה דאנס (Lord of the Dance) הוא מופע מחול מוזיקלי בעל יסודות איריים מסורתיים. מייקל פלטלי הוא היוצר, הכוריאוגרף והמפיק של המופע, ורונאן הארדימן הלחין את המוזיקה. עלילת המופע עוסקת בלורד אוף דה דאנס, הנלחם ביריבו האפל “דון דורצ’ה” כדי למנוע ממנו להשתלט על “כוכב הלכת אירלנד”. הלורד אוף דה דאנס מביס את הלורד האפל. במקביל נלחמת עלמה אירית צעירה על לבו של לורד אוף דה דאנס כנגד מוריאן המפתה, קרב המסמל את המאבק בין אהבה לתשוקה. העלילה מבוססת בעיקרה על פולקלור אירי.

לורד אוף דה דאנס 2014 כרטיסים

הזמנת כרטיסים ללורד אוף דה דאנס

מידע על להקת המחול והמופע ב-Wiki

המלצות על המופע של לורד אוף דה דאנס – Ynet , Haaretz

דף הבית  – האתר הרישמי של  Lord of the dance


תגובות

You must be logged in to post a comment Login