רינת גבאי הופעות

By on Nov 30, 2016

רינת גבאי הופעות 2015

רינת גבאי כרטיסים ולוח הופעות, מסיבת פיג’מות עם רינת גבאי

2014 רינת גבאי הופעות

הקישו כאן לכרטיסים ולוח הופעות

הצגת ילדים חדשה בכיכובה של מלכת הילדים רינת. הצגה עם שירי הפסטיבלים הגדולים של כל הזמנים – ילדיסקו…, אמת או חובה… שוקולד מנטה מסטיק…, אני לא רוצה לישון… ועוד הצגה קסומה, מצחיקה ומרגשת.

גבאי נולדה בלוד, ובגיל 12 החלה ללמוד פיתוח קול. כעבור שנתיים הגיעה למבחן במה באופרה הישראלית החדשה, וקיבלה את התפקיד הראשי באופרה “טבעת החנק”. בעקבות זאת, הופיעה גבאי ב-1988 בגיל 14 ב”סיבה למסיבה”, תוכנית האירוח המרכזית של הערוץ הראשון (שהיה אז ערוץ הטלוויזיה הישראלי היחיד) וכך זכתה לפרסום כלל ארצי. ב-1990 השתתפה גבאי בפסטיגל עם השיר “בוא אהובי”, שכתב דודו ברק והלחינה נורית הירש, וב-1993 היא הופיעה בקלטת הווידאו לילדים “אצלנו בפסנתר”, שהורכבה משירי נעמי שמר.  הקישו כאן לכרטיסים ולוח הופעות

 מאז 2010 היא שותפה, יחד עם בעלה דורון מור, בחברת התוכן לילדים “חסידה הפקות” ודרכו היא הוציאה מספר רב של קלטות וידאו, תקליטורים ותוכניות לילדים: “הפיציקט של רינת”, “רינת בארץ המילים”, “רינת בארץ האנגלית”, “לילה טוב”, “הקרקס של רינת”, “רינת בעולם האגדות”, “רינת ויויו יוצאים לטייל”, “חגי ישראל”, “גינת הפלאים של רינת”, “אצלנו בחצר”, “השירים המשחקים”, “מסיבת פיג’מות” ו”רינת ויויו בעולם”. היא כיכבה גם בפסטיגל 2007, פסטיבל שירי הילדים 2008 שבו הגיעה למקום השלישי עם השיר “מלכת המשאלות” ובמותק של פסטיבל ובהצגות הילדים “רינת בארץ המילים”, “המופע של רינת גבאי”, “רינת בארץ השירים”, “רינת ועודד בדרך לקוסם”, “אצלנו בחצר”, “רינת גבאי שרה עוזי חיטמן” ו”השירים המשחקים” ובשנת 2013 יצרה וכיכבה במחזמר פנטזיה. (ויקיפדיה)

 הקישו כאן לכרטיסים ולוח הופעות

תגובות

You must be logged in to post a comment Login